Image
Künye

Firma Ünvanı : Hakkar Anonim Şirketi
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Ticaret Sicil No :
Levha Kayıt No :
Mersis Numarası :

Kızılırmak mah.1443 cad.25/A blok 1071 iş merkezi kat:11 daire:80 çukurambar ÇANKAYA
+90 312 999 55 19

[email protected]

© 2019 Hakkar A.Ş

Hakkar A.Ş

Başarı Arkasında İz Bırakır...

Hakkar A.Ş kuruluşumuzdan itibaren inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız; Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile kaliteli hizmet vermeye amaç olarak benimsemiş ve bu güne kadar ki taahhütlerinde bu ilkeden taviz vermeyerek bu günkü konumuna gelmiştir. Hizmet verdiği müşterilerin güvenini kazanmıştır. Firmamız; Kamu binaları,Özel hizmet binaları,Eğitim kurumları, Yapımlarında ve Proje,Keşif,Danışmanlık hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Hakkar A.ş Yapı ailesi olarak firmamız içerisinde saygı ve sevgi anlayışı hakimdir. Bugün geldiğimiz noktada kalitemizin sihri birbirini anlayan ve yaşanan problemlere yapıcı yaklaşarak çözümler üreten çalışanlarımızdır. Bizi biz yapan ve bugünlere ulaşmamızı sağlayan değerlerimize karşı her zaman minnettarız.

Image
SAĞLIK VE GÜVENLİK

Hakkar Çalışanlarının sağlığını ve güvenliğini güvence altına altına almak için gereksinimleri yasa ve yönergelere uyumlu olarak gerçekleştiren bir firmadır. Gereksinimlere uygun personel çalıştırmakta ve çalışanlarımızın sigortlarını güvence altına almaktayız.

Image
KALİTE SİSTEMİ

Üstlenmiş olduğu projelerde, kalite ile ilgili kanun ve yönergelere uygun olarak uygun olarak faaliyet gösteren ve uyumluluğu sağlamak için çaba veren bir firmadır. Kendi oluşturduğumuz kalite planımızın yanı sıra müşterilerimizin ya da ortaklarımızın sistemlerine adapte olabilmekte ve kaliteden ödün vermeden hizmet sağlamaktayız.

Image
ÇEVRE

Faliyetlerimizde çevre koruma ve güvence kanunlarında belirtilen hususlara uygun olarak hizmet sağlamaktadır. Ayrıca, şirket politikası olarak müşterilerin beklentilerine uygun şekilde çevreye uyumlu faaliyet yöntemleri geliştirmekteyiz. Çevre dostru, yenilebilir enerji kaynaklarının kullanımını desteklemekte bu tür teknolojilerinde devamlı olarak takipçisiyiz.